✔   Vi rådgiver om brandsikring, evakuering og førstehjælp

✔   Vi gennemgår sikkerhedsbehovet på din arbejdsplads

✔   Vi kommer rundt i hele landet for at hjælpe dig.

Er du allerede kunde?

Du kan kontakte den konsulent, der er tilknyttet dit område direkte, eller du kan kontakte os med generelle henvendelser under Kontakt ➜

Skal vi kontakte dig?

Kurt Bach Jensen, Salgschef

Kurt Bach Jensen

Salgschef/Projektchef
(hele landet)

kurt.bach.jensen@securitas.dk

📞+45 20 90 93 22

Kennet Gerth Jensen

Jan Hede Bryhl, Key Account Manager

Jan Hede Bryhl

Key Account Manager
(Storkøbenhavn)

jan.h.bryhl@securitas.dk

📞+45 20 90 93 47

 
Michael Enger, Brandsikringskonsulent

Michael Enger

Brandsikringskonsulent
(Midtjylland, Øst)

michael.enger@securitas.dk

📞 +45 20 90 93 40

Leif Mohr, Brandsikringskonsulent

Leif Mohr

Brandsikringskonsulent
(Storkøbenhavn)

leif.g.mohr@securitas.dk

📞 +45 20 90 93 32

Eli Nicolaisen, Brandsikringskonsulent

Eli Nicolaisen

Brandsikringskonsulent
(Vest- og Sønderjylland)

eli.nicolaisen@securitas.dk

📞 +45 20 90 93 42

Ole Skov Vestbjerg, Brandsikringskonsulent

Ole Vestbjerg

Brandsikringskonsulent
(Sydsjælland)

ole.s.vestbjerg@securitas.dk

📞 +45 20 90 93 36

Anja V. Kaare Pedersen

Maj Hernig, Brandsikringskonsulent

Maj Hernig

Brandsikringskonsulent
(Midtsjælland)

maj.hernig@securitas.dk

📞 +45 20 90 93 34

Scroll to Top